Adresaci

Warsztaty są dedykowane dla projektantów budynków. Ta edycja jest adresowana głównie dla projektantów architektury. Interesujące aspekty znajdą też dla siebie projektanci innych branż. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym i programem warsztatów.

Oczywiście możecie Państwo dojść do wniosku, że od tych spraw macie swoich rzeczoznawców. Po co Wam zatem ta wiedza i takie warsztaty? Między innymi po to, aby móc odpowiednio wcześnie realnie ocenić zakres projektu i stopień jego skomplikowania w kontekście ochrony przeciwpożarowej. Abyście ostatecznie nie spędzili kilku miesięcy nad projektem, który nie ma szans na powodzenie, albo choć początkowo wydawało się wszystko proste , łatwe i przyjemne, to jednak ostatecznie do projektu musicie dołożyć niezakładany wcześniej czas i pieniądze. Często to potem również nasz problem i dyskomfort.  Nikt nie lubi posłańców, którzy przynoszą złe wieści.  Nikt nie chce być takim posłańcem.  My nie chcemy. Właśnie dlatego pomysł tych Warsztatów.

Gdyby nie  brzmiało to tak militarnie, to tytuł warsztatów powinien być w sumie taki: SYSTEM WCZESNEGO OSTRZEGANIA PROJEKTANTÓW PRZED NIESPODZIANKAMI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ.

 

Zespół Gardy